Teknoloji

Para transferinde son nokta!… Siri ile lira gönderme dönemi başlıyor

Para transferinde son nokta!… Siri ile lira gönderme dönemi başlıyor. Türk Telekom, yaptığı son yenilik ile teknoloji gündemine bomba gibi düştü. Türk Telekom, online işlemler uygulamasına “Siri ile Lira Gönderme” uygulamasını ekledi. Siri ile para transferi nasıl gerçekleştirilir?

TÜRK TELEKOM APPLE SİRİ İŞBİRLİĞİ

Artık Türk Telekom kullanıcıları, Apple’ın sesli asistanı Siri’ye sesli komut vererek (Siri üzerinden) lira gönderebilecek. Bu şekilde Türk Telekom kullanıcıları çok daha kolay ve hızlı bir şekilde birbirlerine para transferi gerçekleştirebilecek. gönderebiliyor.

Türk Telekom, yaptığı son yenilik ile Apple’ın sesli asistanı olan Siri ile kullanıcılarına yalnızca sesli komut vererek başka bir numaraya para (lira)  gönderme imkanı sağlıyor.  Kullanıcıların başka bir numaraya Lira gönderebilmeleri için istedikleri kişinin adını ve göndermek istedikleri tutarı Siri’ye sesli olarak iletmeleri yeterli oluyor.Siri ile lira gönderme özelliğini kullanmak isteyen Türk Telekom mobil hat sahibi Apple kullanıcıları, Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasını indirerek bu hizmetten anında faydalanabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu