Dijital PlatformlarFragmanlar

Paramparça 55. Bölüm fragmanı

Star TV’nin sevilen dizisi Paramparça’da işler yine karışıyor. Harun’un aşk sözcükleri Dilara’yı kandırmaya yetmiyor. Gözünün önünde ellerinde kayıp giden Dilara’yı durduramayan Harun pes mi ediyor. Nikaha geç de olsa yetişen Cihan ile diziye yeni giren Psikiyatrist Ayşe arasında nasıl bir ilişki oluşacak. Gülseren’in ardından yeni bir aşk Cihan’ın kapısını çalabilir mi, seyirci bunu merakla bekliyor.

Harun Dilara’nın hamile olduğunu er geç öğrenecek diye tahmin ediyoruz. Ancak bunun hangi bölümde ne zaman ve nasıl gerçekleşeceği hakkında bir bilgimiz yok. Harun ve halası aşk kaosuna çözüm arıyorlar. Bu arada Ozan babasını tehlikelerden korumak için çırpınmaktadır. Rahmi Bey’in, Harun’un evinde unuttuğu silahı almaya gidecek isim ise Özkan. Özkan yakayı ele veriyor ama sonrası meçhul.

Hazal bu kez de kafayı Semaya taktı. Evin hizmetçisi Sema niçin Hazal’ın kıskacında. Tüm bu soruların cevapları hepsi ve daha fazlası bu akşam Star TV’de ekrana gelecek Paramparça dizisinin yeni bölümünde cevaplarını bulacak. Paramparça 55. bölümü haberimizde.

Paramparça bu geceki bölümünde yaşanacaklar

Nikah salonunda Cihan’ı bekleyen Dilara, bir anda karşısına Harun’un çıkmasıyla altüst olur. Kilitli kaldığı yerden kurtulan Cihan ve Ayşe’nin yolu bir kez daha kesişecektir. Dilara, Cihan ile yeniden evlenmiş olsa da, Harun’un bu aşktan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur.

Çevirdiği oyunlarla herkesi birbirine düşürmeyi başaran Hazal’ın hedefinde bu kez evin emektarı Sema vardır. Hazal’ın yalanları ve iftiralarının karşısında duramayan Sema evi terk eder. Öte yandan hastanede ölüm kalım savaşı veren Candan gözlerini açar. Ancak karşısında sürpriz bir isim oturmaktadır…

Cihan’ın ruhsatlı tabancasını, Harun’un evinde bırakan Rahmi Bey, Cihan’ın başının derde gireceğini anlayınca harekete geçer. Silahı oradan almak gereklidir ama Harun’un kale gibi korunan evine kim girecektir? Çözüm yolu arayan Ozan, Özkan’dan yardım alır. Ozan ve Özkan beladan kurtulmak isterken, başlarını çok daha büyük bir derde sokarlar.
Yayın Günü: 29 Şubat Pazartesi
Yayın Saati: 20.00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu