Fragmanlar

Paramparça 84. bölümde gerilim, Dilara’nın gel gitleri, Cansu’nun psikolojisi…

Ekranların sevilen dizisi Paramparça’da bu hafta da yine duygusal gerilim zirvede. Star’ın üç sezondur iddialır dizilerinden olan Paramparça 84. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban, Barış Falay ve Mine Tugay’ın paylaştığı ‘Paramparça’, 84’üncü bölümüyle yine izleyiciyi ekrana bağlayacak. Yönetmenliği Altan Dönmez’e, senaryosu Yıldız Tunç’a ait olan ‘Paramparça’nın 12 Aralık Pazartesi günü saat 20.00’de yayınlanacak yeni bölümünde, olaylar ardı ardına gelişecek.

CANSU KORKUTUYOR

Kucağında Emre bebek ile Hazal’ın kapısına dayanan Cansu ne kadar büyük bir yanlış yaptığının farkında değildir. Cansu’nun ruh hali Hazal’ı korkutur ancak Emre bebek her ikisini de daha çok korkutacaktır.

BÜYÜK ŞOK YAŞIYOR

Mithat ise Hazal’a aşık olmuş ancak polis olduğunu açıklayamayacağı için bu ilişkiyi bitirmeye karar vermiştir. Mithat’ın evine giden Hazal, gördüğü manzara karşısında yıkılır. Rahmi, Asuman ve Candan’ın ipliğini pazara çıkarmaya kararlıdır.

DAMİR YALIDA!

Cansu’nun Emre’yi kaçırdığını öğrenen Dilara, Cansu’yu bulmak için evden çıkar. Döndüğünde Damir’i Alaz ile baş başa bulur. Dilara çaresizdir. Harun ise Dubrovnik’te başını derde sokmuş, evde olup bitenlerden habersizdir. Dilara, Cihan’dan yardım ister.

Başa dön tuşu