MagazinTelevizyon

Paramparça yeni sezonda sürprizleriyle başladı

Başladığı günden beri televizyon izleyicisinin sevgisini hiç kaybetmeyen Paramparça dizisinin yayın tarihi belli oldu. Büyük farklılıklar ve muhteşem sürprizlerle Paramparça yeni sezona gümbür gümbür geliyor. Yeni katılan isimler, ayrılan isimler, yeni sezon ilk fragmanı ve heyecan dolu senaryosu ile Paramparça 19 Eylül tarihinde Star ekranlarından yeni yayın döneminde izleyicisiyle kavuşacak.

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği Paramparça üçüncü sezona bomba gibi hazırlanıyor. Dizinin son bombası ise; Med Cezir dizisindeki muhteşem rolüyle akıllara kazınan Mine Tugay. Mine Tugay Medcezir’in ardından aradığı çıkışı yakalayamamıştı. Ancak kadro göz önüne alındığında bu sezon Paramparça’nın yeni flaş isminin Mine Tugay olacağını düşünmek çok da uzak bir ihtimal gibi gözükmüyor.

Paramparça’da her sezon başka bir esas kadın!

Paramparça dizisinde Nurgül Yeşilçay ile başlayıp, Şükran Ovalı ile devam eden yaprak dökümünün ardından bu kez sahneye Mine Tugay çıkıyor. Başrol kadın oyuncusu olacak Tugay diziye hangi rolle katılacağı konusunda ser verilip sır verilmiyor.

Setten mutlu paylaşımlar

Dizinin en renkli simalarından Keriman, Özkan’ın deyimiyle Kerimanyak Nursel Köse dizi setinden çektiği mutlu anları sosyal medyadan paylaştı. Nursel Köse ekip arkadaşlarıyla aynı masada çekilmiş bir fotoğrafın altına “Paramparça dizisi çekimleri. Nurhayat Boz ve Keli-Manyak Özkanla” şeklinde esprili bir yorum yaptı.

paramparça kelimanyak

Yeni sezonda Paramparça dizisinin başrollerinde Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay, Nursel Köse, Tolga Tekin, Alina Boz, Leyla Tanlar, Burak Tozkoparan, Hümeyre ve Civan Canova ve son olarak Mine Tugay yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu