Dijital Platformlar

Paramparça yeni sezon ilk bölüm izle (72. bölüm)

Paramparça yeni sezona çok hızlı bir giriş yaptı. Diziye Asuman karakteri ile katılan Mine Tugay, Dilara’nın uçarı, sinsi ve ele avuca sığmaz kardeşini oynuyor. Sezondaki ilk bölümünde Paramparça’da bıraktığımız hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını görüyoruz. Paramparça 72. bölümde neler yaşandı? Paramparça 72. bölüm kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için haberimizde.

Paramparça’da neler olmuş neler?

Demiştik Paramparça büyük sürprizlerle bomba gibi geliyor diye… Doğrusu bu kadarını biz de beklemiyorduk. Harun ile Dilara evlenmiş, eski yalının adı Erguvan olmuş. Cansu evlenmiş, hamile ancak bu evliliğe karşı olan Cihan ne kızıyla ne de başkalarıyla görüşmeyerek inzivaya çekilmiş, ölen sevgilisi Ayşe’nin yasını tutuyor; bir yandan da hayat muhasebesi yapıyor. Mahide Hanım’ın ise öfkesi dinecek gibi değil. Onun tek istediği var: Cihan’ın canının almak. Bunun için kiralık katil bile tutuyor.

Hazal katil olunca… 

Sevgilisi Özgür’ün kendisini aldatmasını hazmedemeyen ve onu bıçaklayarak öldüren Hazal ise; Mahide Hanım’ın kanatları altına sığınıyor ve casusluk yapıyor. Aile şirket sırlarını Mahide Hanım’a taşıyan Hazal’a ise Ozan’ın çok büyük bir sürprizi vardır. Yanlış tüyo ile Mahide Hanım milyon dolarlar kaybeder. Hırsı ve öfkesi bunun üzerine daha da büyür.

Davetsiz misafir: Asuman

Diziye uçarı ve kötü niyetli bir kadın olarak giren Dilara’nın kardeşi Asuman rolündeki Mine Tugay, Dilara ile Harun arasında tatsızlıklara mı sebep olacak? Niyeti Dilara’yı bitirmek olan Asuman kendisine yandaş olarak Hazal’ı çoktan gözüne kestirmiştir bile..

PARAMPARÇA YENİ SEZON İLK BÖLÜM (72. BÖLÜM) İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yayın Günü: 19 Eylül Pazartesi
Yayın Saati: 20.00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu