Televizyon

Paramparça’da bir duayen, Paramparça son bölüm canlı izle

Paramparça’ya yepyeni bir oyuncu katılıyor. Yılların duayen sanatçısı Hümeyra bugün Paramparça’ya Harun’un halası olarak giriyor. Paramparça’da heyecan dolu ve sürprizlere gebe bir bölüm izleyicileri bekliyor. Paramparça 53. bölümü haberimizden canlı izleyebilirsiniz.

 

HARUN DİLARA’NIN HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENECEK Mİ?

Dilara’nın hamile olduğunu öğrenen Ozan için ok yaydan çıkar. En büyük düşmanları Harun’un çocuğunu kardeş olarak kabullenmeye hiç niyeti yoktur. Bu bebekle birlikte hem çocuklarını hem de saygınlığını kaybetmekten korkan Dilara’nın bir diğer kabusu da Harun’dur. Harun ya Dilara’nın kendi çocuğuna hamile olduğunu öğrenirse?

CİHAN ACISINI BİLE YAŞAYAMADAN AİLE SIKINTILARIYLA CEBELLEŞİYOR

Bir yanda Gülseren’i kaybetmenin acısıyla kavrulan Cihan diğer yanda ailesini bir arada tutabilme çabası içindedir. Şimdi acısını kalbine gömüp ailesinin yanında olma zamanıdır. Cihan hiç kimsenin, Dilara’nın bile tahmin edemeyeceği bir teklifte bulunur.

RAHMİ GEÇMİŞE HESAP VERİYOR

Cansu’yu kaybetmeyi içine sindiremeyen Deniz, Rahmi Bey’in sert tepkisinin sebebini öğrenmeyi kafasına koyar. İkili arasındaki yüzleşme can yakıcı olacaktır… Öte yandan Harun, halası Maide’ye gider ve ona ihtiyacı olduğunu söyler.
Yayın Günü: 15 Şubat Pazartesi
Yayın Saati: 20.00

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı