Yerli Dizi

Paramparça’da Cihan yaşam savaşı veriyor

Farklı zamanlarda yaşanan iki kaza ile yolları kesişen 6 kişinin hayatının, bambaşka hayallere ve hayatlara yürürken sonsuza kadar ayrılmaz bağlarla birbirlerine bağlanmalarını konu alan Paramparça’da olayların temposu her bölüm daha da yükseliyor.

Başrollerini Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın paylaştığı, Ebru Özkan, Cemal Hünal, Nursel Köse, Cihan Canova, Tolga Tekin, Güneş Emir gibi birbirinden başarılı oyuncuların rol aldığı dizinin yapımcılığını Endemol, yönetmenliğini Cevdet Mercan, senaristliğini ise Yıldız Tunç üstleniyor.

12. bölümün konusu:

Alper tarafından vurulan Cihan hastanede yaşam savaşı verirken Dilara’ya planlarını uygulayabilmek için gün doğmuştur.

Cihan’ın vurulduğunu Özkan’dan öğrenen Gülseren için Özkan’ın “Cihan Gürpınar diye biri yok artık” sözleri son darbe olur.

Hastanede hesaplaşma

Cihan’ın kaldırıldığı hastaneye koşan Gülseren, Dilara ile karşılaşır. Dilara, onun Cihan’ı görmesine izin vermez ve kovmaktan beter ederek odadan atar. Yaşadıklarının şokunu üzerinden atamayan Gülseren’i altüst edecek çok önemli bir gelişme daha yaşanır.

Bu kez yolun sonuna geldiklerini düşünen Alper ve Solmaz için olaylar onları bile şaşırtacak biçimde gelişir.

Yalıda dışlanan Hazal’ın beklenmedik çıkışı ise herkesi hayrete düşürür.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu