Fragmanlar

Paramparça’da gizemli kadın Selma ifşa mı oluyor? (76. bölüm çok özel tüyolar)

Paramparça’da heyecan devam ediyor. Geçmişten intikam hisleri ile dolu olarak gelen Selma’nın asıl niyeti ne? Selma kimin düşmanı, Harun kendisini ihbar edenin kim olduğunu öğrendiğinde ne yapacak? Asuman yüzünden Dilara nasıl kıskançlık krizine girecek? Deniz babası Burhan Bey hakkında karanlıkta kalanları öğrenir.. Paramparça 76. bölümünde yine izleyiciyi ekran başına kilitleyecek olaylar örgüsü. İşte çok özel tüyolarla Paramparça yeni bölüm özeti ve fragmanı..

Dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban, Barış Falay ve Mine Tugay’ın paylaştığı ‘Paramparça’ 76’ncı bölümü ile ekrana gelecek. Yönetmenliği Altan Dönmez’e, senaryosu Yıldız Tunç’a ait olan ‘Paramparça’nın 17 Ekim Pazartesi günü saat 20.00’de yayınlanacak yeni bölümünde, Cihan ve Harun’un peşinde olan Selma’nın sırrı ortaya çıkacak.

ASUMAN’IN TALEBİ DİLARA’YI ÇILDIRTIYOR

Polislerin ifade için götürdüğü Harun, kendisini ihbar edenin kimliğini öğrenir. Dilara’nın Harun’u affedebilmek için tek şartı vardır; Harun’un Maide Hanım’ı ihbar etmesi… Halası ve karısı arasında kalan Harun, Asuman’ın gösterdiği yakınlıktan da rahatsız olmaya başlamıştır. Harun ile Asuman arasındaki konuşmaya şahit olan Dilara çileden çıkar.

DENİZ’E BÜYÜK ŞOK

Burhan Bey, oğlu Deniz’i geri kazanabilmek için Cansu’yla buluşur. Cansu’nun geçirdiği kaza ise sağlık durumunun ciddiyetini ortaya çıkarır. Burhan Bey’in pes etmeye niyeti yoktur. Deniz’i masumiyetine inandırır ama Deniz, babasıyla ilgili çok daha büyük bir gerçeği öğrenecektir…

SELMA KİMİN TARAFINDA?

Hazal şirkette çok büyük bir hata yapar. Hazal’ın peşine düşen Ozan, Hazal’ın şoke edici sırrını öğrenirken yanında Cihan da vardır. Günlerdir takip ettiği Cihan’ın karşısına çıkan Selma, ona işbirliği teklifinde bulunur. Cihan geçmişin intikamını almaya gelen bu kadından duyduklarına inanmak istemez ancak Selma’nın Harun ile de görüşmesi dengeleri değiştirir.

Paramparça 76. bölümüyle 17 Ekim Pazar Günü Star’da…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu