Dijital Platformlar

Paramparça’da kılıçlar çekildi, Cihan ile Harun gerginliği, (Paramparça 73. bölüm özet ve fragmanı)

Yeni sezona bomba gibi giriş yapan ve 3 sezondur ekranın adeta tozunu atan sevilen dizi Paramparça’da eski düşmanlık yeniden hortluyor. Aradan geçen onca zamandan sonra babasının cenazesini teşhis etmek için İstanbul’a gelen Cihan’ı birçok problem bekliyordur. Cansu’nun hamilelik dışında ortaya çıkan ciddi hastalığı ne? Hazal ruhunu şeytana mı sattı? Cihan ile Harun arasında Dilara ile ilgili olarak kıskançlık kavgasını körükleyen Asuman, Cihan’ı mı Harun’u mu gözüne kestiriyor? Paramparça 73. bölüm yine sürprizlerle dopdolu bekliyor. İşte 73. bölüm özet ve fragmanı…

Dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay ve Mine Tugay’ın paylaştığı ‘Paramparça’ 73’üncü bölümü ile ekrana gelecek.

Yönetmenliği Altan Dönmez’e, senaryosu Ayfer Tunç’a ait olan ‘Paramparça’nın 26 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de yayınlanacak yeni bölümünde Cihan’ın İstanbul’a dönmesiyle dengeler değişecek.

CİHAN ARTIK İSTANBUL’DA

Rahmi Bey’in cesedini teşhis etmek için İstanbul’a dönen Cihan gördüğü karşısında şaşkına döner. Maide, Cihan’ı öldürmek için planladığı tekne patlamasından Cihan’ın sağ kurtulduğunu ama bir çocuğun ölümüne sebebiyet verdiğini öğrenir. Öte yandan, Ozan’ın tuzağına düşen Maide, bu işte Hazal’ın da parmağı olduğunu düşünmektedir.

ASUMAN SİNSİCE İLERLİYOR

Hazal’ın zayıf noktalarını keşfeden ve onu avucunun içine alan Asuman, Dilara’nın can düşmanı Candan ile de bağlantıdadır. Harun’un aşırı kıskançlığı ve verdiği tepkiler Dilara’yı ürkütmeye başlamıştır. Dilara ile Cihan’ın buluşması, Asuman’ın Dilara’nın hayatını karıştırmak için bulunmaz fırsattır.

CANSU’NUN NESİ VAR?

Cansu’nun hamileliği herkesi çok sevindirir; ama doktoru durumdan endişelidir. Deniz, doktordan duydukları karşısında sarsılırken Cansu, Cihan’a kendisini affettirmenin yollarını aramaktadır. Ozan bir plan yapar ve Cansu çok özlediği babasının karşısına çıkar. Deniz’in babası Burhan da Özkan üzerinden başka bir hesap içerisindedir…

PARAMPARÇA 73. bölümüyle 26 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu