ManşetYerli Dizi

Paramparça’da Nurgül Yeşilçay Erkan Petekkaya krizine yeni çözüm

Paramparça dizisinde ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın diziden ayrılmasının ardından şimdi de diziye kadın oyuncu olarak kimin geleceği konuşuluyor.

Nurgül Yeşilçay’ın Paramparça’dan kopmasının gerçek nedeni üzerindeki bulutlar tam olarak dağılmış değil. Ünlü oyuncunun Erkan Petekkaya ile mi sorun yaşadığı yoksa yapım şirketiyle mi probleminin olduğu henüz bilinmiyor. Ama bilinen bir gerçek var ki Yeşilçay dizinin gidişatından kendisi açısından memnun değildi.

Hikayede Gülseren’in geldiği nokta ya da sette yaşanan bazı sorunların da bu sonuçta etkili olduğu konuşuluyor.

Ayrıca son haftalarda Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya’nın yan yana gelmemesi ikili arasında bir sorun yaşandığı yorumlarının yapılmasına neden oluyor. Öyle ki Akşam gazetesinin haberine göre son birkaç bölümde yan yana gelmeyen ikilinin bu tavırları senaryoya ve dizinin reytinglerine zarar vermemesi için yeni bir formül bulunduğu haber veriliyor.

Buna göre ikiliyle aynı mekanda ama farklı zamanlarda çekimlerin yapılacağı ve montajda bu çekimlerin birleştirilmesiyle iki oyuncun bir araya getirilebilmesinin böylelikle mümkün olacağı haber veriliyor.

Öte yandan yapım şirketinin başrol kadın oyuncusu arayışına girdi. Hangi oyuncularla görüşüldüğü ve kesin anlaşma yapılıp yapılmadığı şimdilik bilinmiyor. Kadın oyuncunun kim olacağını önümüzdeki günlerde kesinlik kazanacağı konuşuluyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu