ManşetTelevizyon

Paramparça’nın 2. bölümünde neler olacak?

Farkında olmadan birbirlerinin çocuklarını büyüten Cihan ve Gülseren’in büyük aşkını anlatan Paramparça Pazartesi günü saat 20.30’da 2. bölümüyle  Star’da ekrana gelecek.

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Cemal Hünal, Cihan Canova ,Tolga Tekin, Güneş Emir gibi başarılı oyuncuların yanı sıra, bu sene Antalya Altın Portakal’da En İyi Yardımcı Kadın oyuncu ödülünü alan Nursel Köse’nin paylaştığı dizinin yönetmenliğini “Asi”, “Kayıp Şehir” gibi dizilere imza atan Cevdet Mercan yapıyor.

Endemol Türkiye’nin yapımını üstlendiği dizinin senaryosu ise “Aliye”, “Bin Bir Gece”, gibi efsane olmuş dizilerin yazarı Yıldız Tunç.

2.ölümün konusu

Hiçbir şey gizli kalmayacak…
Cansu öz annesini bulacak!

Cihan ve Dilara’nın gerçek anne-babası olmadığını öğrenen ve babasının bütün çabasına rağmen kendisini evdeki bir yabancı olarak hissetmeye başlayan Cansu, öz annesini bulmak için harekete geçer.

Bir yandan görümcesi Keriman’ın kaprisleriyle bir yandan da kızı Hazal’ın bitmeyen istekleri karşısında çaresiz kalan Gülseren ise çok zor günler geçirmektedir.

Gözü yükseklerde olan kızı Hazal, boyundan büyük işlere kalkışıp başını derde sokar.

Öz annesini bulacak!
Cihan’ın eşi Dilara, öz kızının bulunması halinde bütün düzenlerinin yerle bir olacağı endişesiyle hiçbir şey olmamış gibi davranmaya çalışırken, Cansu, abisi Ozan’ın da yardımıyla öz annesinin kim olduğunu öğrenmeyi başarır.

Kızımı benden asla alamazsınız!
Gerçek kızının Cansu olduğunu öğrenen Gülseren ise çok az insanın başına gelebilecek bu büyük travma karşısında yıllarca yetiştirdiği kızını kaybetme korkusu yaşarken, bir yandan da ‘gerçek’ kızının hayatına aniden girişiyle alt üst olacaktır.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu