Yerli Dizi

Paramparça’nın sezon finalinde Deniz ve Özkan kurşun yağmurundan kurtulacak mı?

Star’ın iddialı dizisi Paramparça sezon finalinin yayınlandığı bölümle bu sezon son kez ekrana geliyor. Paramparça’nın sezon finalinde neler olacak?

Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği Altan Dönmez’e ait ‘‘Paramparça’nın dün akşam (Pazartesi) yayınlanan 70’inci bölümü heyecan dolu gelişmelere sahne oldu.

 

Maide Hanım’ın Harun’un halası olduğunu öğrenen Dilara neler yapacak? Kurşun yağmuru altında kalan Deniz ve Özkan’a ne olacak? Harun ile Cihan arasında neler yaşanacak? Candan’ın arkasından iş çevirdiğini öğrenen Ozan ne yapacak? Cihan – Ayşe aşkında neler yaşanacak? Maide Hanım, nasıl yıkılacak? Hazal’ı bekleyen sürpriz ne? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Paramparça’nın 20 Haziran Pazartesi günü Star’da ekrana gelecek sezon finali bölümünde yanıt bulacak.

HARUN BARIŞ İSTEDİ, CİHAN SAVAŞ DEDİ
Cihan, Ozan’ı hastaneden çıkardı ve yalıya getirdi. Dilara ve Rahmi Bey’e çok öfkeli olan Cihan, Rahmi Bey’den hesap sordu. Hazal ve Keriman, Cihan ile Ayşe’nin sevgili olduklarını anladı. Cihan ve Harun karşı karşıya geldi. Harun, Cihan’a barış teklif etti, Cihan savaş dedi. Ozan gerçekleri öğrendi, yalıyı terk etti ve Candan’a geldi. Candan olanları Maide Hanım’a anlattı. Cihan ve Cansu, Deniz’i şirketinde ziyaret etti. Burhan, Rahmi Bey’in ölen kızı Deniz ile ilgili bilgilere ulaştı. Ayşe’nin kliniğine giden Ozan, Harun’un Ayşe’nin ağabeyi olduğunu öğrendi. Ozan şirketteki hisselerini sattı. Cihan’ın adamları Candan’ı kaçırdı. Cihan, Candan’a Ozan’dan uzak durmasını, aksi halde ise onu gözünü kırpmadan öldüreceğini söyledi. Dilara, Amerika’dan döndü. Cihan, Ozan’a hisselerini Harun’un satın aldığını, Candan ile Maide Hanım’ın arkasından iş çevirdiklerini söyledi. Ozan şoke oldu. Deniz, Cansu’ya evlenme teklif etti. Özkan, Deniz’in kafesine gitti, bu sırada kafe otomatik silahlarla tarandı. Dilara, Maide Hanım’ın Harun’un halası olduğunu öğrendi. ‘Paramparça’nın 70’inci bölümündeki bu anlar #iyiniyetimden hashtag’iyle sosyal medyada da çok konuşuldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu