MagazinTelevizyon

Paramparça’nın ünü sınırları aştı, yabancı basının gözdesi oldu

Star TV’nin sevilen dizisi Paramparça’nın setine yabancı basın akın etti. Türkiye’de üç sezondur yayında olan Paramparça dizisi dünya genelinde 50 ayrı ülkede de izleniyor. Yayınlandığı ülkelerde reyting rekorları kıran Paramparça’nın seti önceki hafta yabancı basının akınına uğradı.

Geçtiğimiz hafta Paramparça adlı dizinin setinde yabancı konuklar vardı. Paramparça dizisini yayınlayan Macaristan kanalı TV2’nin yetkilileri ve Macaristan’ın Telenovella isimli en ünlü televizyon dergisinin editörleri sete konuk oldu. Paramparça oyuncularından Erkan Petekkaya, derginin son sayısına da kapak oldu.

blank

Paramparça’nın başrol oyuncularından Erkan Petekkaya, tüm dünyaya birlik ve beraberlik mesajı verdi. Televonella’ya verdiği röportajda Petekkaya Türkiye’de yaşanan terörden dolayı duyduğu üzüntüy dile getirdi. Ülkemizi içeriden ve dışarıdan yıkmak isteyen düşmanların hedeflerine ulaşamayacağını vurgulayan Petekkaya “Birlik ve beraberlik içindeyiz.” mesajını verdi.

Paramparça dizisi yabancı basının gözdesi 

Dünyada yayınlandığı ülkelerde büyük ilgi ve sevgi ile karşılanan Paramparça’nın dizi seti daha önce de CNN International, İsveç Devlet Televizyonu Sveriges Television (SVT), Fransa’nın en büyük kanalı France 5, Panama’dan Telemetro Canal 13 ve Bulgar kanalı BTV’nin de aralarında olduğu çok sayıda yabancı basın mensubunu konuk etmişti.

Başa dön tuşu