Yerli Dizi

Paramparça’nın yeni bölümünde Rahmi Bey ölecek mi?

Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay ve Mine Tugay’ın paylaştığı, ‘Paramparça’, dün akşam yayınlanan bölümüyle yine izleyicisinin nefeslerin tutularak izlendiği bir bölümle yeni sezonunu açtı. Paramparça’nın yeni sezon ilk bölümü, Genel kategorisinde 3. AB kategorilerinde ise 4. oldu.

YENİ BÖLÜMDE RAHMİ BEY ÖLDÜ MÜ SORUSU CEVAP BULACAK

Rahmi Bey öldü mü? Cihan, Maide Hanım’ın kendisine ölüm tuzağı kurduğunu öğrenecek mi? Masum bir çocuğun ölümüne sebep olan Maide Hanım ne yapacak? Asuman’ın gelişi, Harun ile Dilara’nın hayatını ve evliliklerini nasıl etkileyecek? Bebek bekleyen Cansu’yu ve Deniz’i neler bekliyor? Cihan’ın şirketin yönetimini devrettiği Ozan ve Hazal arasındaki çatışmada neler yaşanacak? Tüm bu sorular ve daha fazlası, ‘Paramparça’nın 26 Eylül Pazartesi akşamı, saat 20.00’de Star’da ekrana gelecek 73’üncü bölümünde yanıt bulacak. Heyecanın daha da artacağı ve yine nefeslerin tutularak izleneceği yeni bölümde, birbirinden çarpıcı gelişmeler yaşanacak.

CİHAN ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Büyük aşk yaşadığı Ayşe’yi kollarında kaybeden Cihan, şirketin yönetimini Ozan ile Hazal’a devretti ve bir sahil kasabasına yerleşti. Ancak ne kendisinden ne de geçmişinden kaçamadı. Harun ve Dilara, adı artık ‘Erguvan’ olan yalıda evliliklerinin birinci yılını kutlamak için bir davet düzenledi.

Dilara’nın Amerika’da yaşayan ablası Asuman, davetin davetsiz misafiriydi. Asuman’ın Dilara ile hesaplaşması ve dengesiz tavırları dikkat çekti. Deniz ile gizlice evlenen Cansu hamile olduğunu öğrendi ve ailesine açıkladı. Özkan yine hem kendinin hem de Engin’in başını derde soktu. Yardımlarına ise Deniz’in babası Burhan yetişti. Özgür’ü bıçaklayıp, elini kana bulayan Hazal, Maide Hanım’ın yardımıyla kurtuldu ama bu kez de onun avuçlarına düştü. Keriman, ilk görüşte Burhan’a abayı yaktı.

SOSYAL MEDYADA PARAMPARÇA KONUŞULDU

Hayal’den sonra Ayşe’yi de Cihan yüzünden kaybettiğine inanan ve ona karşı büyük bir kin besleyen Maide Hanım, Cihan’ı öldürmek için korkunç bir plan hazırladı. Maide Hanım’ın talimatı ile Cihan’ın teknesine sabotaj düzenlendi. Tekne havaya uçuruldu. Cihan, boğulmak üzere olan bir çocuğu kurtarmak için denize atlayınca son anda ölümden döndü ama patlayan teknede saklanan bir çocuk daha vardı. Ozan’a Rahmi Bey’in cesedinin bulunduğunu bildiren bir telefon geldi. Ozan, dedesinin cesedini teşhis edecek gücü kendisinde bulamadı ve Cihan’ı aradı. Bunun üzerine İstanbul’a dönen Cihan, Rahmi Bey’i teşhis etmek üzere morga geldi.

Paramparça’nın 72’nci bölümündeki bu sahneler #Paramparça hashtag’iyle sosyal medyada da çok konuşuldu ve TT (Trend Topic) oldu.

İşte, Paramparça’nın 73. bölüm fragmanı:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu