Yerli Dizi

Pascal Nouma bombası!…Nouma Fox TV’nin yeni dizisinde oynayacak

Başlaması yılan hikayesine dönen yeni  dizi projesi Fox TV’de ekrana gelmeye hazırlanıyor. Hem de bomba bir sürprizle… Beşiktaş’ın eski efsane oyuncularından Pascal Nouma Fox TV ekranlarında başlayacak olan Şevkat Yerimdar dizisinde oyuncu olarak boy gösterecek. Pascal Nouma kendisini yakından tanıyan Türk izleyicisine Şevkat Yerimdar’da oyunculuğunu gösterme fırsatı bulacak.

PASCAL NOUMA FOX TV EKRANLARINDA OLACAK

“Şevkat Yerimdar“ dizisinin oyuncu kadrosunda;  Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu, Suzan Aksoy gibi oyuncular yer alıyor.  Dizinin oyuncu kadrosuna sürpriz bir biçimde Pascal Nouma da eklendi.  Limon Film/Hayri Aslan’ın yapımını üstlendiği dizide yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen’in oturuyor.

ŞEVKAT YERİMDAR’IN KONUSU

Şevkat, İstanbul’da eski bir mahallede yaşamaktadır. Çarşıda esnaftır ve yumurtacı dükkanı vardır. Mahallede renkli kişiler yaşamaktadır. Acı ve tatlı yanlarıyla hayatı birlikte yaşar, eski mahalle kültürünü yaşatırlar. Mahalledeki evlerin ve çarşıdaki dükkanların çoğu Cevdet Bey’e aittir.

Cevdet, zengin bir antikacıdır. Bir zamanlar o mahallede rahmetli karısıyla yaşamış ve kızı Esin orada doğmuştur. Mahalleyi korumak için kazandığı paralarla mülk almaktadır. Kiracılarını arayıp sormaz, kirayı artırmalarını talep etmez. Mahellede saygı duyulan biridir.

Cevdet’in kızı Esin, resim ve seramik sanatçısıdır. Fransa’da güzel sanatlar okumuş ve Paris’te yaşamıştır. Esin, Paris’ten döner. Doğduğu evi resim atölyesi olarak kullanmaya, çarşıya sanat galerisi açmaya karar verir. Şevkat iki katlı evde yaşamaktadır. Esin üst katına yerleşir, sanat galerisini onun yumurta dükkanının tam karşısına kurar.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu