Televizyon

Pelin Çift’in TRT1’de sunacağı Hakkını Helal Et ne zaman başlıyor?

Pelin Çift, TRT1’de hafta içi her her gün yeni bir programa başlıyor. Pekin Çift, “Hakkını Helal Et” adlı programla ilk defa gündüz kuşağı programında sunuculuk yapacak. Hakkını Helal Et, TRT1’de hafta içi her gün 16:45’te ekrana gelecek. Peki yeni Çift’in sunacağı program ne zaman yayına başlayacak? İşte bu sorunun cevabı…

PELİN ÇİFT’İN YENİ PROGRAMI 16 EKİM’DE

İlk defa kadın kuşağı programı sunmaya hazırlanan ekranların başarılı ismi Pelin Çift’in programı 16 Ekim Pazartesi gününden itibaren yayınlanmaya başlayacak.

Hakkını Helal Et’ programında hayatı güzelleştiren, insanı değerli kılan ve yüreklere dokunan hikayeler ekrana taşınması amaçlanıyor. Pelin Çift, programda kırgınlıkları gidermek, parçalanmış aileleri birleştirmek ve yıllardır süren büyük anlaşmazlıklara son vermek için geçmişle yüzleşip helalleşmek isteyenlere ekranında fırsat verecek.

Deneyimli sunucu, ‘Hakkını Helal Et’ “hakkında, “Program farklı formatıyla ilgimi çekti. Yıllardır sürdürdüğüm birikimime bu program sayesinde çok şeyler katacağıma inanıyorum. Gündüz kuşağında yer alarak, hitap edeceğim insanların sayısını daha da artıracağım için çok sevinçliyim. En önemlisi yaşadığımız çağda, iyi insanlar tanımaya ve iyi hikayeler duymaya çok ihtiyacımız var” şeklinde konuştu.

Dış Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği program, 16 Ekim Pazartesi gününden itibaren canlı yayınla TRT 1 ekranlarında olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu