Reyting

Pelin Çift’in yeni programı ‘Hakkını Helal Et’e reyting şoku!

TRT 1 ekranlarında hafta için her gün gündüz kuşağında yayınlanacak olan “Hakkını Helal Et” adlı programı sunan ünlü sunucu Pelin Çift dün ilk sınavını verdi. Pelin Çift yeni programı Hakkını “Helal Et”  ilk bölümüyle ne kadar izlendi?

Hakkını Helal Et ilk 100’e giremedi

Pelin Çift tarih programlarının yanısıra gündüz kuşağında da bambaşka bir konseptle izleyici karşısına çıktı. Ancak ilk gün sonunda Çift’in yeni programı “Hakkını Helal Et” ile reyting tablolarında ilk 100’e girememesi dikkat çekti.

Çift’in hazırlayıp-sunduğu ‘Gündem Ötesi’, iyi reyting alınca TRT’nin programını ikiye çıkardı. Pelin Çift, aynı kanalda yeni bir maceraya atılarak TRT 1’de 16 Ekim’den(dün) itibaren haftanın beş günü gündüz kuşağında da TRT seyircisinin karşısında olacak.  Pelin Çift, gündüz kuşağında kırgınlıkları gidermek, parçalanmış aileleri birleştirmek için çaba harcayacak.

Bu Aileler Çok Karışık!

Bugün Pelin Çift’in işleyeceği konuların arasında en ilginç olanlardan birisi soyadı karmaşası yaşayan bir ailenin traji-komik halleri var. Trabzon ilinin Çaykara ilçesindeki Demirliköy’ünde yaşayan ailelerin soyadı karmaşasına tanık olacağız. Aynı kandan aynı soydan gelenlerin soyadlarının bir kısmı “Karışma” diğerlerininki ise “Karış”. Pelin Çift, programında bu karışıklığa bakalım nasıl çözüm getirecek?

Sakar Davulcu!

Davuluyla düğünlerde, kutlamalarda şov yaparak hayatını kazanan Samet Soycan, bir gün davuluyla şov yaparken dehşet verici bir kaza yaşar. Davulcu Samet dehşet yaşattığı o hanımlardan özür dilemek için Pelin Çift’in konukları arasında yer alacak.

Pelin Çift’in sunumuyla ve “Dış Yapım Film” in yapımcılığını üstlendiği “Hakkını Helal Et” 16 Ekim Pazartesi gününden itibaren canlı yayınla hafta içi her gün TRT1 ekranlarında. Hafta içi her gün saat 17:00’de TRT1 ekranlarında canlı olarak yayınlanacak programda hayatı güzelleştiren, insanı değerli kılan ve yüreklere dokunan hikayeler ekrana taşınacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

  1. Mükemmel çok güzel düzgün bir program hayırlı olsun inşallah çoook sevindim inşaallah devam eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu