Televizyon

Pelin Çift’ten bomba transfer haberi

Tecrübeli sunucu Pelin Çift 2015’in bomba transferi ile TRT’ye geçti…

Günün medaya haberi TRT’den geldi. TRT Türkiye’nin en önemli sunucularından Pelin Çift’i transfer ettiği gündeme bomba gibi düştü.

HaberTürk TV ile özdeşleşen güzel sunucuPelin Çift 2015‘in transfer patlattı! “Pelin Çift ile Öteki Gündem” programı tüm ekibiyle beraber TRT 1 ekranlarına transfer oldu. Yüksek reyting’i ile farklı bakış açısıyla önemli bir kitleye hitap eden güzel sunucu Çift’in TRT 1’de nasıl bir performans sergileyeceği ise şimdiden merak konusu.

Transfere dair yapılan açıklamada ise;

“Geniş seyirci kitlesi ve etkisiyle adından söz ettiren Habertürk’ün marka programı “Pelin Çift ile Öteki Gündem” bundan böyle TRT1‘de ekrana gelecek. Buhara Prodüksiyon Yüksel Amanyapımcılığında, Ebru Yücel’in yapım koordinatörlüğünde Öteki Gündem yakında TRT1’deseyircisiyle buluşacak.” ifadelerine yer verildi.

Pelin Çift TRT’den kaç lira para alacak?

TRT’nin Pelin Çift için ödeyeceği rakam da merak edilmeye başlandı. Geniş ekiyle birlikte TRT 1 ekranlarına “Pelin Çift ile Öteki Gündem”  programının transfer edilmesi güzel sunucunun ne kadar para alacağı, kaç liraya transfer oldu gibi soruları da gündeme getirdi. Konu hakkında ulaştığımız programın yapımcısı Yüksel Aman ile yaptığımız görüşmede merak edilen ücret ile alakalı açıklama yapmaktan kaçındı.

haberdesondurum

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu