Fragmanlar

Pelin, Sinan’a aşkını itiraf edecek mi? Tatlı İntikam 26. bölüm bu akşam Kanal D’de…

Cumartesi günlerinin en sevilen dizilerinden biri olan Tatlı İntikam bu akşam 26. bölümüyle ekrana gelecek. Sinan’a olan bütün aşkına rağmen gururunun peşinden giden Pelin, daha ne kadar duygularını gizlemeyi başaracak merak ediliyor? Sinan ile Pelin bir kez daha aşkları için bu gece yüz yüze gelecekler? Aşk mı kazanacak, yoksa gurur mu? Tatlı İntikam 26. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde…

Başrollerinde Furkan Andıç, Leyla Lydia Tuğutlu, Zeyno Günenç, İlker Kızmaz’ın yer aldığı Tatlı İntikam haftalardır da reyting listelerinde hep üst sıralarda olmayı başaran başarılı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Bu gece yayınlanacak olan fragmanında da yine heyecan dolu dakikaların izleyiciyi beklediğini söylebiliriz. Tatlı İntikam 15 Ekim Cumartesi yeni bölümde neler yaşanacak? Pelin’in hayatında artık sadece Barış mı var? Barış ile Sinan karşı karşıya gelecek mi? Pelin, Sinan’dan kalan tüm geçmişi denizin derinliklerine gönderirken yüzük kimde kalacak?  Tatlı İntikam, yeni hikayelerle Cumartesi akşamı 20.00’de Kanal D’de!

TATLI İNTİKAM GENEL HİKAYE

Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar…

Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Pelin ise Tankut’u bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir. Ancak, işler Pelin’in sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir.

TATLI İNTİKAM KÜNYE

Yapım : D Yapım
Yapımcı : Ayşe E. Durmaz
Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy
Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal
Yönetmen : Barış Erçetin
Senaryo : Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel, Yasemin Özek, Leyla Uslu Oter
Görüntü Yönetmeni : Barış Işık
Sanat Yönetmeni : Aynur Topalak
Jenerik Müziği : Güliz Ayla
Müzik : Alp Yenier
Oyuncular : Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan), İlker Kızmaz (Barış), Zeyno Günenç (Süheyla), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Hazal Türesan (Başak), Cemre Gümeli (Simay), Çağrı Çıtanak (Bülent), Eylül Su Sapan (Duygu), Bülent Seyran (Necip), Elif Çakman (Havva), Emre Taşkıran (Hakan), ve Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu