Sinema

“Pepee ile Birlik Zamanı” filmi vizyonda

Çocukların sevgilisi animasyon kahraman Pepee’nin filmi 20 Ocak itibarıyla vizyona girdi. “Pepee ile Birlik Zamanı” adlı filmin sömestr tatiline denk gelmesi çocuklarla birlikte aileleri de mutlu etti. Düşyeri Stüdyoları’nın yapımcısı olduğu çocukların sevgilisi yerli çizgi film karakteri Pepee, ‘Pepee Birlik Zamanı’ filmi ile beyaz perdeye taşındı. Filmin müziklerini başarılı sanatçı Kıraç yaptı.

Ayşe Şule Bilgiç’in eşi ve aynı zamanda filmin müziklerini yapan Kıraç ise “Çok büyük emeklerle yıllardır uğraştığımız çizgi filmimizi çocuklara bugün ‘Pepee ile birlik zamanı’ diyerek gösterimi yapacağız. Türkiye’mizin bir birliğe ihtiyacı var. Pepee de Türkiye’yi birleştirecektir diye düşünüyorum” dedi.

FİLMİN KONUSU

Her yaştan büyük bir hayran kitlesine sahip olan Pepee, Urfa-Göbeklitepe, Adıyaman-Nemrut ve Kapadokya’da geçen hikayesi ile izleyenlere keyifli anlar yaşatırken, filmin eğlenceli şarkısı “Birlik Zamanıönı tüm çocuklarla hep bir ağızdan seslendirdi. Pepee’nin sinema filmi Birlik Zamanı, milli değerleri ön plana çıkaran görüntüleriyle de büyük beğeni topladı. Macera, keşif, heyecan ve bitmeyen bir eğlence sunan Pepee’nin ilk sinema filmi; müzik ve şarkılarıyla da dikkatleri üzerine çekti. Tamamı Kıraç tarafından hazırlanan “Birlik Zamanı”nın şarkıları, 2017 yılında büyük küçük herkesin favorisi olacağını göstermiş oldu.

İşte, “Pepee ile Birlik Zamanı” filminin fragmanı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu