Dizi TV

Peru’da Kanal 7’nin Elif dizisi rüzgarı, Peru kendi Elif’ini arıyor

Peru kendi Elif’ini arıyor.  Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif, Peru’da yarışma ile gündeme geldi. Elif’e en çok benzeyen çocuğu bulmak için yarışma düzenleyen Latina TV yetkilileri Elif setini ziyaret ederek yapımcılarla görüştü. Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi “Elif” yine adından başarıyla söz ettirdi. Yayınlandığı günden beri dikkatleri üzerine çeken Elif, satıldığı ülkelerden Peru’da da izleyicinin beğenisini kazanarak listelere ön sıradan girdi.

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Elif, her geçen gün daha çok kesme hitap ediyor. En son yayına girdiği Peru’da dikkatleri üzerine çeken Elif’in başrol oyuncusu İsabella Damla Güvenilir, halkın büyük sevgisini topladı. Elif setini ziyarete gelen Peru kanalı Latina TV yetkilileri, ülkelerinde İsabella Damla Güvenilir’e en çok benzeyenin seçileceği bir yarışma düzenlediklerini belirtti.

Dizinin yapımcı firması Green Yapım ise yarışmada galip çıkan isme dizide konuk oyuncu olarak yer vereceklerini açıkladı. Green Yapım ortaklarından İnci Gülen “Biz Türk kültürünü, örf adetlerini hikayelerimiz içinde işledik. Türk insanının aşkını da saygısını da yufka yüreğini de bizi biz yapan her temayı gösterdik ve bunu yapımın satıldığı ülkeler çok sevdi. Elif 15 ülkede bizim değerlerimizle yayında ve zirvede bu da ülkemize hayranlığı dile getiren en önemli gösterge diye düşünüyorum” dedi.

Küçük bir kız çocuğunun dramatik öyküsünün anlatıldığı Elif, üç sezondur Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Elif hüzünlü hikayesiyle, yayınlandığı Endonezya, Peru, Makedonya, Bulgaristan, Bosna-Hersek, Finlandiya, Pakistan, Malezya, Singapur, Kolombiya ve Sırbistan’da da geniş kitleler tarafından izleniyor.

Günlük dizi olarak yayınlanan Elif, 3. sezonuyla hafta içi her gün saat 20.00’de Kanal 7’de ekrana geliyor.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı