MagazinYerli Dizi

Petekkaya’dan Nurgül Yeşilçay polemiğine son nokta

Erkan Petekkaya, Paramparça dizisindeki rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay’ın diziden ayrılması sırasında ve sonrasında oluşturulan polemiklere son noktayı koydu. Erkan Petekkaya’nın açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.

Paramparça dizisinin Gülseren’i Nurgül Yeşilçay beklenmeyen bir kararla diziden ayrılacağını belirtmiş senaryo gereği de Yeşilçay düğününde vurularak öldürülmüştü. Perde arkasında yaşananlar hakkında kimsenin kesin bir bilgisi olmamasına rağmen tüm oklar Erkan Petekkaya’nın üzerince çevrilince Petekkaya sessizliğini bakın nasıl bozdu.

Posta gazetesinden Canan Danyıldız’ın sorularını yanıtlayan Petekkaya, “Öpüşme krizi vs. çıkan haberlerin hepsi yalan gerçeği söylersem çok kötü olur dedi. Onun diziden gitmesine hiç etkim yok. Öpüşme krizi vs. hepsi yalan, hedef şaşırtma! Ama gerçeği ben anlatmam. Gerekirse anlatırım, çok kötü olur. Gerçek bambaşka.”
sözlerine şöyle devam etti: “Kol kırılır yen içinde kalır. Herkes kendi kaderini kendi belirler. Gerçek o kadar kötü ki, anlatsam yer yerinden oynar. Ben bunu yapmam.”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu