Spor

PFDK’dan Beşiktaş ve Hamza Hamzaoğlu’na ceza geldi

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu(PFDK), Beşiktaş-Bursaspor maçında hakem tarafından tribüne gönderilen Bursaspor’un teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu’na 1 maç ceza verdi.

PFDK’dan yapılan açıklamaya göre, Beşiktaş-Bursaspor takımları arasında  11.04.2016 tarihinde oynanan Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, Beşiktaş taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle BJK’ne takdiren 15.000 TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verdi.

Arıca yine aynı müsabakada Beşiktaş’ın tribününde yer alan merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 15.000 TL para cezası ile cezalandırılması gündemde.

HAMZA HAMZAOĞLU 1 MAÇ MEN CEZASI ALDI

PDFK ayrıca, Bursaspor Kulübünün, 11.04.2016 tarihinde oynanan Beşiktaş-Bursaspor Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 10.500 TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verdi.

Aynı müsabakada Bursaspor Kulübü teknik sorumlusu Hamza Hamzaoğlu’nun, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren ‘1 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı’ ve 13.000 TL para cezası ile cezalandırılmasına hükmetti.

HAMZA HAMZAOĞLU GÜÇLÜKLE SAKİNLEŞTİRİLMİŞTİ

Hamza Hamzaoğlu, Bursaspor’un Beşiktaş ile Vodafone Arena Stadında yaptığı maçta hakem kararlarına yönelik oldukça büyük tepkiler vermişti. Genç teknik adam kulübedekiler tarafından zaman zaman güçlükle sakinleştirilmişti. Hamzaoğlu, yan hakemlerle de maç boyunca sık sık hararetli diyaloglar yaşamıştı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu