Magazin

Pınar Altuğ açıkladı Vatan Şaşmaz’ın yerine kim gelecek?

Çocuklar Duymasın dizisinin başrol oyuncusu Pınar Altuğ Atacan, Vatan Şaşmaz ile ilgili soruları yanıtladı… İşte Vatan Şaşmaz’ın yerine Engin karakterini kimin oynayacağı sorusunun cevabı…

Çocuklar Duymasın dizisindeki Engin karakteri ile gönüllere taht kuran ve bir otel odasında kurşunlanarak öldürülen Vatan Şaşmaz’ın cinayetinin ardındaki sır henüz çözülemedi. Çocuklar Duymasın ekibi ise Şaşmaz’ın vefatının ardından dizide onun anılmaması ve ölümünün daha 40’ı çıkmadan bir parti sahnesinin yer alması sebebi ile eleştirilmişti. İşin en trajik yanı ise Şaşmaz’ın ölümünün duyulmasının ardından sosyal medyada bir şahsın oğlunu Vatan Şaşmaz yerine işe aldırmak için Birol Güven’e attığı tweetti.

Çocuklar Duymasın adlı dizide Meltem karakterini canlandıran dizinin başrol oyuncusu Pınar Altuğ dün katıldığı bir galada “Çocuklar Duymasın’da Vatan Şaşmaz’ın yerine kim geçecek?” sorusunu yanıtladı. Yağmur Atacan ile evliliğinden olan kızı Su ile birlikte katıldığı galada Pınar Altuğ, Vatan Şaşmaz’ın yerine kimsenin gelmeyeceğini “Bizim dizide asla gidenin yerine biri gelmez. O her zaman kalbimizde.” diyerek açıkladı. Vatan Şaşmaz’ın cenaze töreninde de konuşmakta güçlük çektiği görülen Pınar Altuğ “Söyleyecek bir şey kalmadı maalesef. En son sette beraberdik. Vatan benim çok eski arkadaşım.” demişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu