Dijital Platformlar

Pınar Altuğ, sürpriz bir dizi ile kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor

17 yıl ‘Çocuklar Duymasın’ adlı dizide rol alan ve çeşitli kanallarda yemek programları da yapan sunucu-oyuncu Pınar Altuğ Atacan, sürpriz bir dizi anlaşmasına imza attı.

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ve zaman zaman takipçileriyle girdiği polemiklerle medyana öne çıkan ünlü oyuncu Pınar Altuğ Atacan, yeni ve sürpriz bir dizi ile hayranlarının karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Son dönemde Instagram’da yaptığı canlı yayınlarla hayranlarının dikkatini çeken oyuncu, yine aynı mecrada yayımlanacak olan ‘Altın Kod 520’ adlı projede kamera karşısına geçecek. Ebru Akel, Emel Müftüoğlu gibi isimlerin de rol aldığı ilk Instagram dizisi, sektöre yenilik getirmeyi hedefliyor.

Instagram hesabında 1,4 milyon takipçisi olan başarılı oyuncu Pınar Altuğ, son dönemde yapmış olduğu canlı yayınlarla  hayranlarının dikkatini çeken oyuncu, yine aynı mecrada yayımlanacak olan ‘Altın Kod 520’ adlı projede kamera karşısına geçecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu