Magazin

Pınar Deniz, Can Yaman’la partner olmak istemedi…Projeden çekildi

Kamuoyunda çokça tartışılan ve tepkiler alan ‘libido’ açıklaması ve bir hayranına “Arka odaya geçelim” şeklindeki ifadesinden dolayı gündeme gelen ünlü oyuncu Can Yaman’a bir şok da meslektaşından geldi. Oyuncu Pınar Deniz, Can Yaman’la başrolü paylaşacağı dizi projesinden çekilme kararı aldı.

HABERİ CENGİZ SEMERCİOĞLU DUYURDU

Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu’nun aktardığına göre, Can Yaman ile ‘Can Dostum’ dizisinde başrolleri paylaşan Pınar Deniz, Yaman ile partner olmak istemediği için diziden çekildi.

Dizinin projesi Yaman’ın İspanya’da bir kadın hayranına “Arka odaya geçtim” sözleriyle yanıt vermesinin ardından yapımcı Faruk Turgut tarafından ertelenmişti. Turgut, “Can çizmeyi aştı” demişti.

Yaman daha önce yaptığı libido açıklamalarıyla da tepki çekmişti. Yaman, Erkenci Kuş isimli dizide birlikte rol aldıkları Demet Özdemir’le 20. bölümde sevgili olduklarını belirterek, “Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; libidosu olanlar, libidosu olmayanlar… Cast da buna göre yapılmalı. Son yıllarda işi tutmayan jönlere bak; hepsinin libidosu olmayan partnerleri vardı. Seyirciye ‘Bunlar gerçekten sevişiyor mu sevişmiyor mu’ diye sordurtamazsan o iş tutmaz. Demet’le bizim çekimimiz tavandı, maksimum olduk” ifadelerini kullanmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu