Yerli Dizi

Polat Alemdar hayranlarını tekrar bölümleriyle avutacak

Ekranların efsane dizisi Kurtlar Vadisi yeni sezonda ekranlarda kendisine yer bulamadı. Hayranlarını bu nedenle üzen fenomen dizi müdavimlerini tekrar bölümleriyle teselli etmeye hazırlanıyor. Zira, Kurtlar Vadisi, bugüne kadar yayınlanmış tüm bölümleriyle 360’ta seyircisiyle buluşuyor. Dizi hafta içi hergün saat 20:00’den itibaren 360 ekranlarında olacak.

POALT ALEMDAR’IN MÜCADELESİ TEKRAR BÖLÜMLERİYLE 360’TA

polat-alemdar-1

Kurtlar Vadisi Pusu, ilk üç sezon boyunca küresel güçlerin iç temsilcileri üzerinde yoğunlaşmış ve Polat Alemdar ve ekibi bu iç düşmanlar ile mücadele etmişti. Dizi, dördüncü sezondan itibaren küresel güçlerin ana aktörlerine yoğunlaşmış, dizide yabancı istihbarat servisleri, yabancı ajanlar yer almış ve bu kişilerle mücadele verilmişti. Tema değişiklikleri gereği süreç içerisinde karakterlerin büyük bir kısmı yenilendi.

Sekizinci ve dokuzuncu sezonlarda ise küresel güçler ile bölgesel güçler arasındaki çatışmalar konu edinilmiş, dizi daha karamsar bir havaya girmişti. Özellikle dizinin bel kemiğini oluşturan Polat Alemdar ve ekibi, çeşitli misyonlar için dağılmışlar ve dizinin seyri değişmişti.

POLAT ALEMDAR KÜRESEL GÜÇLERLE MÜCADELEDE

Bugün ise Polat Alemdar; Sömürgeciler’in Türkiye üzerinde oynadıkları oyuna son vermek için büyük bir operasyonla, Kripteks’teki belgeleri ifşa ederek sömürgeci güçlerin dünyadaki dengelerini değiştirmeyi, büyük sırları ortaya çıkarmayı hedefliyor. Bu durum Polat Alemdar ve Amon’un 2005 yılında, Los Angeles’da yaptığı anlaşmanın bozulmasına, iki gücün karşı karşıya gelmesine sebep oluyor.

Polat Alemdar’ın hamlesi dünyada büyük bir ses getirmiş ve Piramit Operasyonu başlatmıştı. Sömürgeci Güçler yeni planlar içerisine girerek Polat Alemdar’ı çıkmaza sokmaya çalışmaktadırlar. Polat Alemdar ise meydan okuduğu küresel güçler ve hanedanlardan ülkesini korumak için bütün dostlarıyla birlik olarak mücadelesini sürdürür.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu