Dijital Platformlar

Polat Alemdar ve Tilki Andrei’nin unutulmayan sahneleri

Kurtlar Vadisi Pusu’nun ilginç karakterlerinden biri olan Tilki Andrei diziye damga vuran tiplemelerden biriydi. Polat Alemdar ile Tilki Andrei arasındaki sahneler Kurtlar Vadisi Pusu izleyicilerin hep dikkatini çekti.

Tilki Andrei, Kurtlar Vaidisi Pusu’da “Korgenski” adlı örgütün lideri ve aynı zamanda KGB ajanı karakteriydi. Acımasız oluşu, hata kabul etmeyen tavrı, cesaretli kişiliği sayesinde Polat Alemdar’ın en azılı düşmanlarından birisi oldu. Dizide Andrei’nin Türkiye’ye geliş amacı İbrahim Ahıskalı ve ekibini kontrol etmek ve sonuçta  öldürmektir.

Türk İstihbarat teşkilatından habersiz Türkiye’ye giriş yapan Andrei, görevini yerine getirip sessizce ortadan kayboldu.

Tilki Andrei karakteri için gerçekte Andrei Tikky’den esinlenildiği söyleniliyor. Andrei Tikky’nin bütün doğu blok ülkelerinde Çakal Carlos’un görevlerini üstlenmiş bir mafya lideri olduğu ileri sürülüyor.

İşte ikili arasındaki geçen unutulmaz sahneler:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu