Magazin

POPÇU BURCU GÜNEŞ UMRE YOLCUSU

Pop müziğin başarılı isimlerinden Burcu Güneş, umreye gitme kararı aldı.

Havaalanında basın mensuplarının konu ile ilgili sorularını cevaplayan Güneş’in tesettürlü hali görenleri şaşırttı.

İlk kez kutsal topraklara gideceğini söyleyen Burcu Güneş, bir hafta kutsal topraklarda kalacaklarını belirterek:”Güzel bir duygu. Çok heyecanlıyım. İki üç yıldır daha da derinlikli bir şekilde İslam dininin ne kadar özel ve anlamlı bir din olduğunun araştırmalarını yapıyordum. Ama bazı şeylerin tam içeriğini anlamak biraz zaman istiyor. Bundan sonra da artık bunun da vakti geldi herhalde, bir davet geldiğini düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

burcu-gundes-umre-2

Burcu Güneş şöyle devam etti:

“Çocukluğumdan beri dine çok merakım vardı. Allah konusu geçtiği zaman dikkatle dinlerdim, anlamaya çalışırdım. İnsanlar hep ‘yaşlanınca hacca gidelim’ derler. Ben ne kadar genç yaşta gidilirse o kadar maneviyatın iyi anlaşılacağını düşünüyorum. Özümüzün ruh olduğunu çok iyi kavramış durumdayım. Bu beden gelip geçici, ruhsal anlamdaki, manevi anlamdaki boyutta da çalışmalarıma devam ediyorum. Bunun için de bu günkü en anlamlı ilk ziyaretimi yapacağım”

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu