Yerli Dizi

Poyraz Karayel dizisinde neler oluyor?

Kanal D’de yayınlanan ekranların sevilen dizisi ‘Poyraz Karayel’, 62. bölümüyle sezon finali yaptı. Ancak ekip içinde yaşanan sorunlar ve polemikler bir türlü durmuyor. En son dizinin yapım şirketi Limon Yapım’ın sahibi Ahmet Bircan da tartışmaya katıldı.

‘Poyraz Karayel’ dizisinde yaşanan vedaların sorumlusu olarak gösterilen yapımcı Ahmet Bircan’dan eleştirilere cevap verdi.

Sezon bitmeden önce diziden ayrılan Görkem Aslan’ın sevgilisi ve aynı zamanda dizinin yönetmeni Çağrı Vila Lostuvalı’nın sezon finalinin ardından Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, ayrılıkların sebebi olarak yapımcı Ahmet Bircan’ı işaret etmişti.

“ALINAN KARARLAR KİŞİSEL DEĞİL”

Limon Yapım’ın sahibi Ahmet Bircan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile tüm eleştirilere yanıt verdi.
Ahmet Bircan, açıklamasında;

“Çünkü kaygımız egomuz değil dürüstlüğümüz ve insalığımız adı altında amaçsızca ve gereksiz bir şekilde şirketin ve benim ismimi kullanarak sosyal medya üzerinde prim yapmaya çalışanlara lafım şu dur ki… Bu tür Radikal kararlar şirket genelinde ve projenin gidişatıyla alakalı olduğunu, bu kararların hiçbir şekilde kişisel olarak algınlanmaması gerektiğini bilmenizi isterim. Kaldı ki, üstünden 4 ay geçmiş bir olayı, bugüne kadar hazmedip, bir sürü insanı da bu süreçte zan altında bırakan ve hiçbir türlü vicdanı rahatsızlık duymayan, dürüstlüğüne ve insanlığına inandığımız, bu şahsiyetlere prim vermeyeceğimizi bilmenizi isterim. Bu şahsiyetlerin sosyal medya üzerinden şahsıma yaptıkları karalamaların karşılıksız kalmayacağını ve sosyal medya üzerinde önceki ve bundan sonra yapacaklarına itibar etmemenizi rica ederim. Doğru olan şeyi yaptığım zaman, kaybettiğim kim varsa, hepsinin “yolu açık olsun”…. Nett.” diye yazdı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu