Yerli Dizi

Poyraz Karayel’de Kanbolat Görkem Arslan diziden ayrılacak mı? Limon Film’den açıklama geldi

Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel’de iki oyuncu arasında sette sorunlar yaşandığına dair çıkan haberlere dizinin yapım şirketinden açıklama geldi.

Poyraz Karayel dizisinin yayınlanan 46. bölümünün ardından sosyal medyada dizinin oyuncusu Kanbolat Görkem Arslan ve İlker Kaleli arasında sette sorunlar yaşadığına dair haberler yayıldı. Hatta Kanbolat Görkem Arslan’ın diziden ayrılacağı haberleri sosyal medyada boy gösterdi.

limon-film-aciklama

Bu gelişme üzerine Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel’in yapım şirketi Limon Film, konuyla ilgili açıklama yapma gereği duydu.

Limon Film’den konuyla ilgili yapılan açıklamada “dizinin sevilen oyuncularından Kanbolat Görkem Arslan ve rol arkadaşı İlker Kaleli ile sette yaşadığı sorunlar yüzünden diziden ayrılacağına dair çıkan haberler asılsız ve gerçek dışıdır.” denildi.

Dizinin başrol oyuncusu İlker Kaleli de Limon Film’in açıklamasını sosyal medya hesaplarından aynen paylaşırken Kanbolat Görkem Arslan’ın konuyla ilgili hiçbir paylaşımda bulunmaması dikkati çekti.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu