Dijital PlatformlarİnternetSosyal MedyaTelevizyon

Prison Break 5 sezon 8 bölüm’de Poseidon bakın kimmiş?

Geçtiğimiz bölümde Poseidon’un Jacob çıktı. Bu birçok dikkatli izleyici için sürpriz olmasa da önemli bir gelişmeydi. aslında Jacob (Sara’nın kocası) Michael’ın söylediği üzere CIA’de yetkili olan psikopat bir kural koyucu olarak ortaya çıktı. Ancak bu bölümde Michael ölmüş gibi görünerek Yemen topraklarına sürülmesine neden olan Jacob’un  peşinde… Michael’ın asıl hedefi Sara mı Jacom mu? Tüm merak edilen sorular cevabını buldu mu? Prison Break 5. sezon 8. bölümde neler yaşandı? İşte yayınlanan son bölüm…

Finale bir bölüm kaldı! 

Sevenlerine 10 sene sonra yayın hayatına merhaba diyen Prison Break dizi serisinde Michael Scofield ve Lincoln Burrows devlet içine sızmış ve CIA’de görev alan kural koyuculara karşı hayat mücadelesini sürdürmeye devam etmekt… Birçok tehlikeyle yüzyüze gelen ekip bir şekilde zorlukların üstesinden gelerek hayata tutunmaya devam ediyor.

Yeni bölümde neler var?

Fernando Sucre’ninde diziye dahil olmasıyla takım tamamlanmış oldu.Şimdi ise asıl mücadele başlıyor denilebilir.Önceki sezonlardan aşina olduğumuz karanlık güçler Michael ve dostlarını rahat bırakmazken tetikçiler ise Lincoln’ü öldürme girişimde bulunuyor.Lincoln ölecek mi ölmeyecek mi merak konusu olurken Sara ise Jacob’a karşı neler yapabilecek merak ediliyor.

Prison Break’ın 5.sezonu ısınma sezonu olarak değerlendirilebilir.Bundan sonraki bölümlerde ise Michael ve Jacob arasında akıl oyunları oynanacak gibi.Michael eşi Sara ve oğlu Mike’yi Jacob’un elinden nasıl kurtaracak merakla bekleniyor.

Prison Break 5. sezon 8. bölüm izlemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu