Televizyon

Programı sona eren Zuhal Topal yapım şirketiyle alacak kavgasına tutuştu

Zuhal Topal, Star TV’de yayınlanan programının kaldırılması sonrasında yapım şirketleriyle alacak hesabı yüzünden mahkemeye gideceğini açıkladı. Yapımcı firma Soho Film’den ise hemen cevap geldi. Yapılan yazılı açıklamada Zuhal Topal’ın alacaklarının ödendiği ve kendisine herhangi bir borcun bulunmadığı dile getirildi. Zuhal Topal ise olayı mahkemeye taşıyacağını duyurdu.

ZUHAL TOPAL:”KİŞİLİK HAKLARIM SUİSTİMAL EDİLDİ”

Taraflardan yapılan açıklamalar arka arkaya geldi. Zuhal Topal, yazılı açıklamasında şunları dile getirdi:

“Uzun süredir kamuoyu hassasiyeti nedeniyle gözlerin izdivaç programları üzerinde olması, Star TV yönetiminin yeni sezonda bu içerikte yayın yapmama kararı alması üzerine yeni formatlarla Star TV ve diğer kanallar ile görüşmelerimiz devam etmektedir.

Yapımcı firma Artı Film ve Soho Film tarafından “Zuhal Topal’la” isimli programda uzun süredir manevi haklarıma ve sanatçılık haklarıma özen gösterilmediği, alacaklarım ödenmediği halde yayının devamlılığı için yayıncı kanala ve izleyicilere olan saygım nedeniyle programa çıkmaya devam ettim.

Yapımcılar aleyhine ihtarlar gönderdiğim halde kişilik haklarım suiistimal edilmeye devam edildi. Önümüzde ki hafta avukatım kanalı ile yapımcılar aleyhine mahkemeye müracaat edeceğim. Bunun dışında şimdiye kadar her hangi bir konuda açıklama yapmadığım bilinmektedir. İlerleyen günlerde pek çok konuya açıklık getireceğim.”

Zuhal TOPAL”

blank

SOHO FİLM’DEN ALACAK AÇIKLAMASI

Zuhal Topal, programının kaldırılmasından ardından alacaklarını tahsil edemediği konusuyla ilgili yapım şirketi Soho Film’den, yazılı cevap geldi.

Soho Film’den yapılan yazılı açıklama şöyle:

“Sayın basın mensubu,

Star TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la programının yayından kaldırılmasından hemen sonra
Sn. Zuhal Topal tarafından kamuoyunu yanıltmaya yönelik gerçek dışı yapılan açıklamalar manidardır.
Kendisine herhangi borcumuz yoktur, tüm hak edişleri tarafımızca yapılmıştır.

Saygılarımızla,
Soho Film”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu