Yerli Dizi

Psikiyatrist Arif Verimli, Kırmızı Oda’nın yıldızı Binnur Kaya’nın o sahnesini eleştirdi

Müge Anlı ile Tatlı Sert programından tanınan ünlü psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli, reyting sıralamasına hızlı giren Kırmızı Oda dizisindeki bir sahnede psikolog rolündeki Binnur Kaya’nın mimiklerine ve tepkilerine takıldı. Verimli’nin Binnur Kaya’nın o sahnesini yorumlaması sosyal medyada dikkat çekti.

Reyting sıralamasında zirveye yerleşen Kırmızı Oda sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yerini aldı. Kırmızı Oda dizisinde, psikiyatri kliniğinde doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikayeleştiriliyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yer alan Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli de dizi hakkındaki düşüncelerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Verimli dizi hakkında “‘Kırmızı Oda’ Psikiyatri pratiğinin farkındalığı için güzel proje, Binnur Kaya muhteşem oyuncu, Gülseren Budayıcıoğlu’nu pek severim ama hastam bir şey anlatırken şu mimikleri yaparsam o görüşme/muayene omnipotensini ve yararını yitirebilir” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu