Yerli Dizi

Puhu TV’nin yeni dizi projesi Dip, Fi’nin başarısını yakalayabilecek mi?

Fi dizisiyle Türkiye’de oldukça flaş bir mecra haline gelen yerli dizi izleme trendi başlatan Puhutv’de Fi dizisinden sonra şimdi de ikinci bir dizi gündemde. Puhu TV, şimdilerde  “Dip” adlı yeni dizi projesiyle Fi’den sonra yine diziseverlerin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor. Peki, Dip dizisi Fi’nin yakaladığı popülerliği yakalayabilecek mi? İşte, yeni dizi Dip’in hikayesi, tarihi, künyesi ve oyuncu kadrosu ilgili ayrıntılar…

İLKER KALELİ VE NESLİHAN ATAGÜL DİP’TE BAŞROLDE

Puhu TV’de ‘Dip’ dizisinin Mart ayında izleyiciyle buluşacağı öğrenildi. Dizinin erkek başrol oyuncusu Kanal D’de yayınlanan Poyraz Karayel dizisiyle iyi bir çıkış yakalayan İlker Kaleli. Başarılı oyuncu Kaleli’ye kadın başrol oyuncusu olarak Neslihan Atagül eşlik edecek.

Dip dizisinin Mart ayında başlayacağı belli oldu. Ama kesin tarih henüz netlik kazanmadı. Dizinin ilk fragmanı 7 Şubat tarihinde yayınlanmıştı.

https://www.youtube.com/watch?v=GGbpVtw-ej4#action=share

 

Dip’in oyuncu kadrosunda hangi oyuncular var? Başol oyuncularının dışında oyuncu kadrosu ile ilgili fazla bilgi bulunmuyor.

TMC’nin yapımcılığında çekilen Dip’in senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür yazarken, yönetmenliğini ise Uygar Kutlu üstleniyor. Dizide İlker Kaleli, emniyetle ortak çalışan intihar ara bulucusu psikiyatristi, Neslihan Atagül ise gizemli bir bilim kadınını canlandıracak.

İlker Kaleli, İntihar teşebbüsünde bulunanları vazgeçiren, işinde oldukça başarılı, olay yerine motosikletle giden Avrupai bir intihar ara bulucusu Sahir’i canlandırıyor.

DİP DİZİSİNİN KONUSU NE?

İstanbul Emniyet’e bağlı olarak intihar girişiminde bulunan kişileri vazgeçirmekle görevli olan İlker Kaleli’nin canlandırdığı Sahir, bir gün telefonuna gelen bir ihbarla, Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Bilge’yi bulur. Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilge’yle tanıştığı andan itibaren Sahir’in önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları aralanacaktır. İkilinin eşiğinde olduğu bu kapının ardında her sır, yeni bir sırrı doğurmaktadır. Sahir ve Bilge içine atıldıkları bu büyük savaşta hem birbirlerine destek olacak hem de geçmişten, bugünden ve yarından gelen ve gelecek olan yaralarını birlikte saracaklar.

Dizide psikologu canlandıran İlker Kaleli rolünün hakkını verebilmek için 2 ay boyunca Nişantaşı’ndaki bir psikolojik danışmanlık merkezine gidip uzmanlarla çalıştığı öğrenildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu