Medya

Radyo Akademi Ödülleri sahiplerini buluyor

Türkiye’nin Radyo Oskarları olarak öne çıkan Radyo Akademi Ödülleri 6 Mayıs Cuma Akşamı Sahiplerini Buluyor. Gecede 8 Sanatçı, yeni şarkılarını ilk kez bu gece seslendirecek.

Bu sene 2. si düzenlenen Türkiye’nin en büyük radyo ödül organizasyonu olan Radyo Akademi Ödülleri’nde sektörün en başarılı radyo ve radyocuları Türkiye’de ilk radyo yayının başladığı 6 Mayıs tarihinde ödüllerine kavuşuyor.

Destekten TR

Dünyanın en güvenilir sistemlerinin başında gösterilen “Facebook Oylama Sistemi” Türkiye’de ilk kez bu organizasyonda kullanıldı.

Destekten TR

Serdar Ortaç, Rafet el Roman, Kendi, Zeo, Suadiye, Orhan Ölmez, Ahmet Selçuk İlkan ve Suat Suna yeni şarkılarını ilk kez bu gece sevenleriyle buluştururken Aynur Aydın ve Tuğba Özerk de performanslarıyla sahnede olacak.

Destekten TR

Gecenin sunuculuğunu oyuncu Murat Serezli ve TRT FM programcısı Banu Karakuş üstlenirken, Türkiye’de ilk defa bir gala gecesinde bir bayan, NTV Radyo Spikeri Öykü Özdoğan, gecenin sunumuna dış ses olarak katkıda bulunacak.

Bu yılki organizasyona Beykoz Belediyesi ev sahipliği yaparken İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Fonex Kozmetik katkıda bulunuyor.

Organizasyonu İyi İşler tarafından gerçekleştirilen Radyo Akademi Ödülleri gala gecesi canlı olşarak Kral TV, TMB TV ve 50 yerel televizyon kanalından aynı anda yayınlanacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR