Müzik

Radyo programcısı Kuyucu: Müzik dünyasında ne dolaplar çevrildiğini….

Deneyimli radyo programcısı Michael Kuyucu, müzik sektöründeki dönen dolaplarla ilgili  çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Basın danışmanları ve radyo yöneticileri arasındaki ilişkileri bir çeşit mafya ilişkisine benzeten Kuyucu, çarpık medya ve müzik düzenine sitem etti.

Basın danışmanları ve radyo yöneticilerini eleştiren Kuyucu, kişisel sosyal medya hesabından mafyavari ilişkileri ortaya koymaya çalıştı.

Ünlü yorumcu Niran Ünsal da Kuyucu’nun yazdıklarına hak verdi. Niran Ünsal, sosyal medya hesabından  “Nihayet cesur ve tarafsız bir radyo programcısı bu sıkıntıları dile getirdi” diye yazdı.

İşte Michael Kuyucu’nun basın danışmanlarıyla radyolar arasındaki ilişki biçimini eleştiren o ifadeleri:

michael-kuyucu

“İstanbul’daki radyo ve basın danışmanlarının oluşturduğu yankesici mafya çemberinin dışında kaldığı için belki Onur Şener’in Sel Suyu şarkısını dinlememişsinizdir.

Bizim görevimiz herkese eşit mesafede olmak herkese eşit şans vermek ve böyle iyi işleri toplumla paylaşmak.

Bu ara basın danışmanı menajer bozuntularının hangi müzik şirketleri ile ne dolaplar çevirdiğini adım adım takip ediyorum ve şaşırıyorum.

Dünya malı kimseye kalmaz, hele hak yersen kimseye kalmaz.

Bu çarpık medya ve müzik düzeninden nefret edenlere gelsin bu şarkı.

Sel Sularında boğulsunlar hepsi inşallah….”

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı