Magazin

Rafet el Roman’a Amerika’da vize engeli

Rafet el Roman’ın hevesi kursağında kaldı. Amerika turnesine çıkmaya hazırlanan ve yanında kızlarını da götürmek isteyen ünlü şarkıcı Rafet el Roman vize engeli ile karşılaştı. Peki neden?

Rafet el Roman Amerika turnesine çıkıyor

Amerika turnesine giderken yanında kızlarını da götürmeyi hayal eden Rafet el Roman, küçük kızı Şevval Amerika vizesi alamayınca ünlü şarkıcı turneye küçük kızını götüremeyecek. , ünlü şarkıcıya eşlik edemeyecek. Ünlü şarkıcı Rafet el Roman çık yakında Amerika turnesine çıkıyor. ABD’de toplam sekiz konser verecek olan ünlü şarkıcı hazırlıklarına bir süredir devam ettiği turnede Tuğba Altıntop’la evliliğinden dünyaya gelen kızları Su ve Şevval’in de yanında olmasını istiyordu. Rafet El Roman, bu hayalini Amerika ile Türkiye arasında yaşanan vize restleşmesi nedeniyle gerçeğe dönüştüremeyince hevesi kursağında kaldı.

El Roman’ın 17 yaşındaki kızı Şevval, vize alamadı

Rafet el Roman Şevvalin olmayacağı turnede 19 yaşındaki büyük kızı Su’nun kendisine eşlik edeceğini belirtti ve “Vize yüzünden şok yaşadım, bu duruma çok üzüldüm. Neyse ki Su beni yalnız bırakmayacak, sekiz konserde de yanımda olacak.” açıklamasını yaptı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu