M.Bey/Özel

Rahşan Gülşan hangi gazetede yazmaya başlayacak?(M.Bey-Özel)

Magazin gazetecisi Rahşan Gülşan yeni gazetesinde yazarlık serüvenine devam edecek.

Sözcü gazetesinin Emre İskeçeli’nin hazırlayacağı Şık ekinde haftada 6 gün yazacak olan Rahşan Gülşan bir buçuk yıl ara verdiği yazarlık serüvenine kaldığı yerden devam edecek. En son Habertürk’te magazin yazarlığı yapan Gülşan, TV8’de teknoloji içerikli Teksus programını hazırlayıp sunuyordu.

Yeni transferini sosyal medya hesabından duyuran Gülşan, mesajında meslektaşlarına sitem etmeyi unutmadı. Mesajının sonunda işsiz gazetecileri unutmayan Rahşan Gülşan” Umarım tüm işsiz gazeteci arkadaşlarım işlerine yeniden kavuşur.” notunu düşmeyi ihmal etmedi.

Gülşan’ın açıklaması şöyle:” Bugün hayatımın önemli bir günü. Yarından itibaren Sözcü’de yazmaya başlıyorum. Bir buçuk yıllık aranın ardından hafif endişeli, çook heyecanlıyım. Emre İskeçeli’nin hazırlayacağı Şık ekinde haftanın altı günü yazacağım. Bu heyecanımı sizinle paylaşmak istedim çünkü hayat gerçekten paylaşınca güzel. Son bir buçuk yıl önemli bir yaşam sınavı oldu benim icin. Canım sandıklarım uzaklaştı, uzak sandıklarım yakınlaştı. Umarım hayat beni bir daha böyle bir sınava tabi tutmaz. Umarım tüm işsiz gazeteci arkadaşlarım işlerine yeniden kavuşur…”

MEDYABEY-ÖZEL

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu