ManşetMedya

Rakibin yüzüne tekme atan amatör futbolcuya ne ceza verildi?

Rakibinin yüzüne tekme atan  Nazilli Sanayisporlu oyuncu Mehmet Değirmenci medyanın gündemini bir süre işgal etmişti. Futbol sahasında yaşanan olayın görüntüleri uzun süre hafızalardan silinceğe benzemiyor. Mehmet Değirmenci, bu sefer aldığı ceza ile yeniden gündemde.

Dallıcasporlu futbolcu Kayhan Karakaş’ın yüzüne tekme atan Nazilli Sanayisporlu oyuncu Mehmet Değirmenci’nin cezası belli oldu. Değirmenci 2 yıl futboldan men, bu cezanın bitiminin ardından da 21 maçta oynamama cezası verildi.

Aydın 1. Amatör Futbol Ligi’ndeki müsabakada Dallıcasporlu Kayhan Karakaş’ın yüzüne tekme atan Nazilli Sanayisporlu oyuncu Mehmet Değirmenci’nin cezası kesinleşti. Korkunç görüntüye sebep olan Değirmenci, 2 yıl futboldan men, ardından da 21 maçta oynamama cezası alarak yine gündeme oturdu.

Nejat Doyuran başkanlığında toplanan Aydın Amatör Futbol Disiplin Kurulu, Nazilli Sanayisporlu Mehmet Değirmenci’ye Dallıcaspor maçındaki sportmenliğe aykırı hareketinden dolayı oy birliğiyle 2 yıl futboldan men ve bu cezanın bitmesinin ardından 21 müsabakada oynamama cezası verdi.

Mehmet Değrimenci, Dallıcaspor-Nazilli Sanayispor maçında Kayhan Karakaş’a yaptığı faulün ardından kırmızı kartla cezalandırıldıktan sonra yerde yatan rakibinin yüzüne tekme atmıştı. Bu görüntü herkesin tepkisine neden olmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu