Televizyon

Ramazan iftar ve sahur programları (Ülke TV)

Kalplerin iman ve huzurla dolduğu, Ramazan ayının manevi güzelliklerinin konuşulacağı ‘Ülke’de İftar’ Orhan Karaağaç’ın sunumuyla ekrana taşınacak. Ramazan ayı boyunca Kütahya Belediyesi’nden Ülke TV ekranlarına gelecek Ülke’de İftar, ramazan sofralarına eşlik edecek.

Müslümanlar için her yıl özlemle beklenen Ramazan ayının coşkusu ve bereketi ‘Ülke’de İftar’ ile izleyicilerle buluşacak. Hoş sohbetiyle tanınan Orhan Karaağaç’ın sunacağı programda her gün birbirinden değerli konuklar ile on bir ayın sultanı Ramazan’ın feyzi ve faziletleri üzerine konuşulacak. Tokun açın halinden anladığı ve Müslümanların sabır duygusunu daha derinden hissedeceği Ramazan ayının manevi atmosferi Ülke TV’de yaşanacak.

Bedenin ve kalbin günahlardan arındığı, oruç ibadetinin feyzinin konuşulacağı program izleyicilerin gönüllerinin pasını silecek. Bunun yanında Ramazan ayına özel olarak, Hz. Muhammed’in tavsiye ettiği ibadetlere de yer verilecek.

İmanın tazelendiği, kalplerin huzur bulduğu Ramazan ayının hayrı ve bereketi ‘Ülke’de İftar’ ile her gün 19:30’da Ülke TV’de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu