Yerli Dizi

Ramo dizisinden ayrılan Cemre Baysel Star’ın yeni dizisinin başrolü oldu!

Başrollerinde Sibel karakteri ile Esra Bilgiç’in, Ramo karakteri ile de Murat Yıldırım’ın yer aldığı Ramo dizisinde Fatoş karakterini canlandıran Cemre Baysel, dizinin sezon finali yapması ile kadrodan senaryo gereği ayrıldı. Ani ayrılığı ile herkesi şaşırtan oyuncunun yeni sezonda başka bir dizi ile kamera karşısına geçeceği öğrenildi.

SOL YANIM DİZİSİNDE OYNAYACAK

Yeşil Deniz dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan Baysel kariyeri boyunca İsimsizler, Payitaht Abdülhamid, Elimi Bırakma ve Ramo dizilerinde rol almıştı. Ramo dizisinin kadrosundan ayrılan oyuncunun, Star TV için hazırlanan ve BKM Yapımcılığında çalışmaları devam ettirilen Sol Yanım dizisinde rol alacağı öğrenildi. Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Defne Samyeli, Deniz Barut gibi isimleri kadrosunda bir araya getiren dizinin başrolünde Cemre Baysel ile Özge Yağız birlikte rol alacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu