Yerli Dizi

Ramo dizisinin beklenen yayın tarihi belli oldu

Show TV’nin beğeniyle takip edilen dizisi Ramo’nun merak edilen yayın tarihi nihayet belli oldu. Ramo, yeni sezonuyla 18 Eylül Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de başlıyor.

18 Eylül Cuma akşamı yeni sezonuna merhaba diyecek dizinin yapımını BKM, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun, senaristliğini Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan üstleniyor. Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat verdiği dizi sevenleriyle buluşmak için gün sayıyor.

Hikayesi merakla beklenen Ramo, adalet için verdiği savaşa artık İstanbul’da devam edecek. Ramo, küllerinden yeniden doğarak en dipten en zirveye savaş açacak.

OLGUN ŞİMŞEK “CİHANGİR” KARAKTERİYLE RAMO’DA

Ramo yeni sezon için heyecan giderek artıyor. Ramo dizisinin yeni sezon tanıtımları yayınlanmaya devam ediliyor. Oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım, Esra Bilgiç gibi isimlerin bulunduğu Ramo’ya Olgun Şimşek İstanbul yeraltı dünyasının en zirvedeki ismi Cihangir olarak katılıyor.

Ramo dizisinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Ramo yeni sezon için heyecan giderek artıyor. Yeni sezonda hapishaneden çıktıktan sonra İstanbul’da, doğrudan en zirveye savaş açan Ramo’nun karşısında yeraltı dünyasının zirve ailesi İplikçiler yer alacak.

İzleyicilerinin heyecanla beklediği hikayesiyle Ramo, 18 Eylül Cuma akşamı Show TV ekranlarında olacak.

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu