Yerli Dizi

Ramo’da Kaman’ın sırrı ortaya çıktı

Show TV’nin, BKM imzalı dizisi Ramo, dün akşam ekrana gelen 18. bölümünde yaşanan çarpıcı gelişmelerle heyecan bir an olsun eksik olmadı.Yavuz, finalde Ramo’yu vurarak herkesi şoke etti. Öte yandan dizide Kaman’ın gizemi açığa çıktı.

RAMO’DA KAMAN GİZEMİ ÇÖZÜLDÜ

Kendini büyük bir riske atarak Cihangir’in dosyalarına erişen Sibel, ‘Kaman’ hakkında önemli bilgiler edindi. Kaman dosyasını inceleyen Sibel, öğrendiklerini Fidan’a anlattı. Kaman’ın bir mahalle olduğunu öğrenen Ramo ve ailesi, hemen harekete geçti.

SOSYAL MEDYA #RAMO’YU KONUŞTU

Ramo, dün akşam yayınlanan 18. bölümüyle ABC1 20+’da 5.04 izlenme oranı (rating), 11.59 izlenme payı (share), AB’de 4.11 izlenme oranı (rating), 9.71 izlenme payı (share), Total’de 5.38 izlenme oranı (rating), 12.18 izlenme payı (share) elde etti. Merakla beklenen bölümün başlamasıyla #Ramo etiketi sosyal medyada uzun süre konuşuldu.

CİHANGİR’DEN SİBEL’E BÜYÜK HAMLE

Sibel’in işlere ortak olmasıyla birlikte Cihangir’in hamlesi gecikmedi. Sibel’e belgeler imzalatan Cihangir ona karşı büyük bir kozu eline almış oldu.

 

YAVUZ’UN İHANETİ ORTAYA ÇIKTI

Mahalleye giderek araştırmaya koyulan Pompacılar, gördükleri sessiz ve ürkütücü ortam karşısında büyük şaşkınlık yaşadı. Kaman’ı çözerek Cihangir’i bitirmek isteyen Ramo, bir taraftan da Yavuz’un işini bitirmek istiyordu. Nuri’yi ölmüş gibi göstererek oyun oynayan Ramo, Cihangir’in karşısında Yavuz’un ihanetini ortaya çıkardı.

YAVUZ’UN BÜYÜK PLANI

Cihangir bu ihanetin bedelini ödetecek ve Yavuz’un işini bitirecekti! Büyük merak uyandıran Kaman gizemini ve Cihangir’in elinde olan kozları Ramo nihayet öğrendi. Yavuz, Cihangir’in yaptığı katliamı ve Cihangir’in eline düşmesine sebep olan olayı Ramo’ya anlattı. Cihangir, Yavuz’a karşı büyük bir savaş başlatırken, Cihangir’in hamlesine karşı Yavuz da hazırlıklıydı. Doğu’yu ve elinde olan silahı Ramo’nun yardımıyla ele geçiren Yavuz böylelikle yıllardır Cihangir’in esareti altında kalmasına sebep olan silahı aldı. Ramo ile Sibel’in imzaladığı belgelere karşı takas anlaşması yapan Yavuz, silahı aldıktan sonra bu anlaşmaya uymayınca Ramo, silahı Yavuz’dan aldı.

RAMO’NUN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Show TV’nin sevilen dizisi, BKM imzalı Ramo’nun 19. bölüm tanıtımı yayınlandı. Ramo’nun Yavuz’un karşısına çıktığı tanıtımda ikili arasındaki gerilim giderek artıyor.

Ramo’nun 19. bölüm fragmanı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu