Yerli Dizi

Ramo’ya yeni oyuncu…Çatı Katı Aşk dizisinde rol almıştı

Show TV’de yayınlanan Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in başrollerini paylaştığı Ramo dizisine yeni oyuncu transferi…En son Kanal D’de yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisinde Naim karakterini canlandıran Renan Bilek, Ramo’nun yayınlanacak iki bölümünde oynayacak.

RENAN BİLEK RAMO’DA

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in başrollerinde yer aldığı Show TV ekranlarının sevilen dizisi Ramo, kadrosuna yeni bir ismi daha dahil etti.TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, İddialı dizinin 38. ve 39. bölümleri için anlaşma imzalayan usta oyuncu Renan Bilek Silahtar,konuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıkacak.

RENAN BİLEK SİLAHTAR KİMDİR?

İstanbul’da 6 Ekim 1968 tarihinde dünyaya gelen Renan Bilek,Galatasaray Lisesi mezunudur. Lise yıllarında Leke adlı bir müzik grubunda yer alan Bilek, grup dağıldıktan sonra 1998 yılında yine Leke adında bir albüm yaptı.Ferhan Şensoy’un kurduğu Ortaoyuncular tiyatro grubunda yer alan Renan Bilek, 1990 yılında Yeşil Bir Dünya filmi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Usta oyuncu ardından Geniş Aile Yapıştır, Hükümet Kadın ve Devrimden Sonra, Yeşil Deniz, Doksanlar, Yeni Gelin, Sevgili Geçmiş gibi yapımlarda rol aldı.Renan Bilek, son olarak Kanal D’de yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisinde ve Naim filminde rol almıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu