Televizyon

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz Futbol’dan alındı

Rasim Ozan Kütahyalı ile ilgili flaş gelişme…Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programında bu akşam açıklama yapan Ertem Şener, önemli açıklamalarda bulundu. Ertem Şener, Rasim Ozan Kütahyalı ile yollarının ayrıldığını açıkladı. Dün akşam yayında kimsenin tasvip edemeyeceği şeyler yaşandı diyen Şener, kanal yönetimiyle yaptıkları görüşme sonrasında Kütahyalı ile yollarını ayırma kararı aldıklarını söyledi.

AÇIKLAMAYI ERTEM ŞENER YAPTI

Hatırlanacağı gibi Rasim Ozan Kütahyalı yayındayken Boşnaklarla ilgili kabul edilemez bir ifade kullanmış, cinsel gönderme de içeren sorunlu ifade büyük tepkilere neden olmuştu.

Şener, “Rasim Ozan Kütahyalı bugünden itibaren artık aramızda olmayacak. Beyaz TV olarak tüm Boşnak kardeşlerimizden özür diliyoruz” dedi.

Rasim Ozan Kütahyalı, aynı zamanda Sabah gazetesinde uzun yıllardır köşe yazıyor. Şimdi gözler Sabah gazetesinde…Aynı kararın Sabah gazetesi tarafından da alınıp alınmayacağı merak edilirken tepkiler çığ gibi büyüyor.

Rasim Ozan Kütahyalı adı sosyal medyada özellikle Twitter’da paylaşımların odağında yer alıyor. Twitter’da TT olan Rasim Ozan Kütahyalı’nın Beyaz Futbol’dan alınmasının ardından henüz bir açıklama yapmaması dikkatlerden kaçmadı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu