Medya

Rasim Ozan Kütahyalı için medyada yeni çözümün adresi bu kez Güneş gazetesi oldu

Boşnaklara yönelik hakarette bulunan ve 10 ay hapis cezası alan Rasim Ozan Kütahyalı, medyaya geri döndü. Kütahyalı’nın medyada yeniden yer alması için bulunan yeni adresin adı ise güneş gazetesi oldu. Kütahyalı Beyaz Futbol’da yeniden programa başlaması tepkilere neden olmuş Beyaz TV yönetimi, Kütahyalı ile ilgili bu hamlesini geri çekmek zorunda kalmıştı.

Rasim Ozan Kütahyalı’nın Boşnaklara hakareti nedeniyle, İstanbul 27. Asliye Ceza Mahkemesinde yargılanmıştı. Mahkeme, Kütahyalı’ya “halkın bir kesimini sosyal sınıf din mezhep cinsiyet bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılama” suçundan 10 ay hapis cezası vermiş ve iyi hal indirimi de uygulamamıştı. Duruşmalara katılmayan sanık Rasim Ozan Kütahyalı için de davanın avukatları, Boşnak halkına olduğu gibi Türk adaletine de saygısının olmadığını söylemişlerdi.

ROK MEDYAYA DÖNÜŞ YAPTI

Sabah gazetesi ve Beyaz TV’den gönderilen Rasim Ozan Kütahyalı, hükümete yakın Güneş gazetesinde yazar olarak işe başladı.

Rasim Ozan Kütahyalı’nın ilk yazısı bugün TürkMedya bünyesindeki Güneş’in sitesinde yayımlandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu