Medya

Osman Gökçek’ten Rasim Ozan Kütahyalı açıklaması… “Bundan böyle Beyaz TV’ye çıkmayacak”

TV ve medya dünyasının tanınan ismi gazeteci Talat Atilla, Beyaz TV’nin Rasim Ozan Kütahyalı kararından geri döneceğini iddia etmişti. Beklenen oldu. Beyaz TV Yayın Koordinatörü Osman Gökçek, Kütahyalı’nın bundan böyle Beyaz TV’ye çıkmayacağını duyurdu.

HABERİ OSMAN GÖKÇEK DUYURDU

Talat Atilla, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Aldığım bilgilere göre Rasim Ozan Kütahyalı’nın Beyaz TV’deki görevine bugün son verilecek” diye yazdı.

Bilindiği gibi Rasim Ozan Kütahyalı’nın 22 ay sonra Beyaz Futbol’daki koltuğuna dönmüş çok büyük tepkilere neden olmuştu.

OSMAN GÖKÇEK’TEN ROK AÇIKLAMASI

Beyaz TV Genel Yayın Koordinatörü Osman Gökçek, MHP Millletvekili Saffet Sancaklı ve Rumeli sivil toplum kuruluşları ile görüşme yaptığını belirterek, “Yarın akşam itibarıyla Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV’de yer almayacaktır” dedi.

İşte Osman Gökçek’in o dikkat çeken açıklaması:

Öte yandan Boşnaklar, STK ve dernekler tarafından oluşturulan Ahlak Gönüllüleri Platformu, en az 3 bin kişiyle Beyaz TV önünde toplanmaya karar vermişti. Yaşanan gelişmeyle birlikte organize edilmesi planlanan eylem iptal edildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu