Televizyon

Raşit Bağzıbağlı yeni bir moda yarışmasıyla ekranlara dönüyor

Ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı’nın sunumuyla yeni bir moda yarışma programı başlıyor. ‘En Şık Benim’ adıyla ekrana gelecek program TV8’de yayınlanacak. Yeni moda yarışması “En Şık Benim”’in yayın tarihi henüz belli olmadı.

TV8’de Doya Doya Moda’dan başka yeni bir moda yarışma programı daha başlıyor.

Ünlü tasarımcı ve modacı Raşit Bağzıbağlı’nın sunuculuğunu ve jüriliğini üstlendiği yarışmada, Türkiye’nin en şık kızları tarzlarını sergileyecek.

Raşit Bağzıbağlı’nın Türkiye’den ve dünyanın çeşitli yerlerinden gelen 100’lerce başvuru arasından seçeceği yarışmacılar, haftanın 5 günü boyunca şıklık savaşı verecekler.Yarılmanın yapımcılığını Talya Prodüksiyon üstleniyor.

Kendileri için özel olarak hazırlanan mağazada zamana karşı yarışacak olan yarışmacılar, kısıtlı sürede en şık kombini yapmaya çalışacaklar.

Alışveriş sonunda oluşturulan konseptleri Raşit Bağzıbağlı yorumlayarak yarışmacıları puanlayacak.

Raşit Bağzıbağlı’nın puan verirken ince eleyip sık dokuyacağı ve yorumlarıyla gündem yaratacağı “En Şık Benim”de her ayın birinci olan yarışmacısı 50 bin lira değerindeki büyük ödülün de sahibi olacak…

“En Şık Benim” çok yakında TV8’de…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu