Yerli Dizi

Reaksiyon’da şok!…Savcı Duygu’nun ölümü şaşırttı

Reaksiyon dizisinde şok gelişme….Savcı Duygu’nun ölümü nedeniyle  Nehir Erdoğan’ın Reaksiyon macerası bitmiş oldu. Savcı Duygu’nun senaryo gereği mi yoksa reytingleri tartışılan Reaksiyon’da maliyeti düşürme hamlesi sonucu mu böyle bir yola gidildiği şimdilik belli değil.

Reaksiyon’un 8. bölümüne Savcı Duygu’nun ölümü adeta damga vurdu. Erdal Belikçioğlu’nun canlandırdığı Dayı’nın yeğeni askeri savcı Duygu, Deli İbrahim tarafından öldürüldü.

Yavuz’un düşmanı pisikopat İbrahim, Duygu’yu kaçırdı ve canlı görüşme ile Dayı’ya bağlandı. Acı çekmek için ilk önce Dayı’nın eline bıçak saplamasını istedi. Hemen arkasında ise Duygu’ya babasının katilinin amcası olduğunu söyleyince gerçek ortaya çıktı. Duygu bir şok yaşadı, Çünkü babasını trafik kazasında kaybettiğini sanıyordu.

Reaksiyon son sahnesinde ise Duygu’nun kafasına tek el kurşun sıkılarak öldü. Reaksiyon dizisi önemli bir karakterini kaybetmiş oldu.

Savcı Duygu’nun ölümü dolayısıyla Reaksiyon yine çok konuşulacağa benziyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu